Atnaujinta 2020.11.15

Ši Privatumo politika aprašo, kaip UAB „WJ Projektai“ apsaugo savo Klientų asmens duomenis ir privatumą – kokią informaciją apie www.idejoskiemui.lt Lankytojus renka bei ką su šia informacija daro ir kam perduoda.

UAB „WJ Projektai“ gerbia savo Lankytojų privatumą, todėl garantuojame, kad www.idejoskiemui.lt internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

UAB „WJ Projektai” pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart lankydamiesi mūsų internetinėje parduotuvėje turite iš naujo su jomis susipažinti. Jei perskaitę šias Privatumo taisykles nusprendžiate toliau naudotis Internetinės parduotuvės suteikiamomis galimybėmis, tai reiškia, kad Jūs patvirtinate, kad su jomis sutinkate bei jas priimate.

Asmens duomenų valdytojas

Įmonė

UAB “WJ Projektai”
Įmonės kodas: 301835554
Adresas: Islandijos pl. 175, LT-49122, Kaunas
Tel. +370 620 26807
El. paštas: info@wjprojektai.lt

Susisiekti su atsakingu darbuotoju galima el. paštu eprekyba@idejoskiemui.lt

Asmens duomenų gavimo būdai

 1. Įmonė internetinės parduotuvės Lankytojų Asmens duomenis gauna, kai:
  Lankytojas informaciją apie save pateikia pats, kai susikuria internetinės parduotuvės paskyrą bei atlieką užsakymą arba bendrauja bet kokia forma su įmone.
 2. Duomenys, susiję su Lankytoju, generuojami automatiškai, Lankytojui naudojantis Internetinės parduotuvės svetaine. Šiuo atveju įmonė Slapukų* pagalba, Lankytojo sutikimo tvarkyti jo Asmens duomenis teisiniu pagrindu, surenka automatiškai Lankytojui naudojantis Įmonės internetinės parduotuvės svetaine ir jos suteikiamomis galimybėmis.
 3. Duomenys apie Lankytojus gaunami iš trečiųjų asmenų, tokių kaip Facebook, Inc., Google, Inc. Įmonė iš šių trečiųjų asmenų gauna Lankytojo atvaizdą ir www.facebook.com socialinio tinklo paskyros (profilio) vardą, tuo tarpu iš Google, Inc. Įmonė gauna tik Lankytojo atvaizdo duomenis.

Slapukai* – mažos teksto rinkmenos, kurios išsaugomos apsilankius svetainėje. Tinkamam svetainės veikimui juos naudoja daugelis elektroninių parduotuvių.

Asmens duomenų tvarkymo tikslai

Siunčiant užklausas dėl prekių ir paslaugų ar perkant prekes elektroninėje parduotuvėje www.idejoskiemui.lt yra renkami duomenys apie parduotuvės Lankytojus. Tie duomenys naudojami tik tikslais žemiau ir jokiais kitais tikslais nenaudojami:

 1. Elektroninės prekybos internetinėje parduotuvėje www.idejoskiemui.lt vykdymo tikslu. Šiuo tikslu tvarkomi tokie duomenys apie Lankytoją: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, prekės pristatymo adresas, internetinio protokolo (IP) adresas, banko sąskaitos numeris, įsigytos prekės apmokėjimo būdas, prekių užsakymo istorija, gyvenamosios vietos adresas, tekstinės rinkmenos „slapukai“;
 2. Įvairių konkursų, akcijų, žaidimų organizavimo ir vykdymo tikslais, kai Lankytojo sutikimo pagrindu renkami šie duomenys: vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, interneto protokolo (IP) adresas, vaizdo įrašas, atvaizdas, tekstinės rinkmenos „slapukai“;
 3. Paslaugų teikimo tikslu. Tai vyksta sutarties sudarymo ir vykdymo teisiniu pagrindu, kai renkama tokia informacija apie Lankytoją: vardas, pavardė, asmens kodas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, darbovietės adresas, asmens nusiskundimai;
 4. Tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslu, kai žmonėms siūlomos prekės ar paslaugos el. paštu, telefonu ar kitokiu tiesioginiu būdu arba domimasi jų nuomone apie prekes ar paslaugas. Tai daroma Lankytojo sutikimo pagrindu, renkant tokius duomenis apie Jį: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, miestas, pirkinio kategorija, pirkinio sumos duomenys, tekstinės rinkmenos „slapukai“, atvaizdo duomenys, socialinio tinklo www.facebook.com paskyros vardas, gyvenamosios vietos adresas;
 5. Aptarnavimo kokybės įvertinimo, tobulinimo ir užtikrinimo tikslu bei potencialių ar kilusių ginčų su idejoskiemui.lt elektroninės parduotuvės Lankytojais spendimo tikslu.

Kaip galima susipažinti su savo duomenimis? Kokias teises turite?

Norint sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis šiuo el. paštu: eprekyba@idejoskiemui.lt
Tuo pačiu el. pašto adresu galite prašyti:

 1. duomenis ištaisyti ar ištrinti;
 2. apriboti duomenų tvarkymą;
 3. atšaukti duotus sutikimus;
 4. nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu tikslu ir pagrindu;
 5. nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais;
 6. jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Naujienlaiškiai

Jeigu pirkdami prekes elektroninėje parduotuvėje, užsisakydami naujienlaiškį, siųsdami užklausas, registruodamiesi akcijoje, žaidime ar pan. sutikote gauti naujienlaiškius tai nurodytu elektroniniu paštu kartais atsiųsime spec. pasiūlymų ar naujienų.

Mūsų siunčiamų pranešimų galima bet kuriuo metu atsisakyti:

 • paspaudžiant nuorodą „atsisakyti prenumeratos“ bet kuriame naujienlaiškyje;
 • informuojant mus el. paštu eprekyba@idejoskiemui.lt.

 

Asmens duomenų saugojimo terminai

 • Lankytojų Asmens duomenis, kurie skirti įvardintiems tikslams įgyvendinti saugome ne ilgiau nei 10 metų nuo paskutinio pasinaudojimo internetine parduotuve.
 • Statistiniai duomenys, kurie tvarkomi su Google Analytics įrankiais, įprastai yra saugomi iki 3 metų.
 • Trumpalaikiai slapukai – ištrinami iškart uždarius svetainę.
 • Ilgalaikiai slapukai – įprastai yra saugomi iki 2 metų.

Kas ir kodėl gali peržiūrėti duomenis?

Duomenų neparduodame ir laikome saugiai pagal visus Lietuvos Respublikos teisinius aktus. To paties reikalaujame iš visų mūsų verslo partnerių, kurie gali turėti prieigą prie duomenų.

Duomenis peržiūrėti gali:

 • UAB „Wj Projektai“ / (idejoskiemui.lt ) darbuotojai, kurie prižiūri interneto svetainės turinį ir veikimą;
 • mūsų darbuotojai, kurie tvarko pateiktus užsakymus, atsako į gautas užklausas;
 • tiekėjai, kurie kūrė svetainę ir nuolat prižiūri ir tobulina ją, kurie suteikia svetainės turinio valdymo sistemų ir svetainės talpinimo paslaugas;
 • Google LLC – internetinės svetainės analitikos paslaugos tiekėjas. Analitikos duomenų perdavimui taip pat taikomi sutartiniai įsipareigojimai dėl duomenų apsaugos, su kuriais galima susipažinti ;
 • taip pat bendradarbiaujame su patikimomis trečiosiomis šalimis, įsisteigusiomis Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos valstybėse ir ne tik, tokiomis kaip kurjerių tarnybos, tiesioginės rinkodaros paslaugas teikiančiomis įmonėmis. El. parduotuvės Lankytojo Asmens duomenys tretiesiems asmenims perduodami tik tokie ir tiek, kiek tai reikalinga tiesiogiai įgyvendinti jų pareigas ir užtikrinti el. Parduotuvės Lankytojo teisėtus interesus.

Asmens duomenų saugumas

 • Įmonė UAB „WJ Projektai“ rūpinasi el. parduotuvės Lankytojo Asmens duomenų saugumu ir konfidencialumu. Tam, kad užkirstų kelią neteisėtai prieigai prie Asmens duomenų ar neteisėtam Asmens duomenų atskleidimui bei apsaugotų turimą informaciją Įmonė yra įdiegusi tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones.
 • Pažymime, kad nors Įmonė stengiasi įdiegti tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones, šios ar bet kokios kitos priemonės negali garantuoti visiško saugumo ir bet kuriuo metu negali apsaugoti nuo visų įmanomų saugumo pažeidimų.

 Slapukai

Slapukai – mažos teksto rinkmenos, kurios išsaugomos apsilankius svetainėje. Tinkamam svetainės veikimui juos naudoja daugelis elektroninių parduotuvių.

Slapukai gali būti:

 • ilgalaikiai – galioja ir nėra ištrinami baigus lankytis mūsų svetainėje;
 • trumpalaikiai – išsitrina automatiškai išėjus iš mūsų el. parduotuvės;
 • būtinieji – be jų el. parduotuvė veiks nekokybiškai, pvz. Lankytojo naudojama naršyklė gali neatkurti mūsų svetainės turinio;
 • pasirenkamieji – šie slapukai yra įrašomi tik gavus lankytojo sutikimą, t.y. paspaudus mygtuką „Sutinku“ iššokančioje slapukų pasirinkimo juostoje.

Slapukų pagalba:

 • atsimenama Pirkėjų pasirinkti nustatymai (pvz. kalba, valiuta ir t.t.);
 • jie padeda atpažinti ar svetainėje lankosi naujas lankytojas;
 • fiksuoja svetainės lankomumą ir renka įvairius statistinius duomenis, kurie mums padeda efektyviau dirbti;
 • pateikia mūsų el. parduotuvės Lankytojui pasiūlymą, reklamą, atsižvelgiant į ankstesnius apsilankymų duomenis;
 • trečiųjų asmenų – mūsų partnerių naudojami slapukai svetainės lankytojams analizuoti ir vertinti (pvz. Google Analytics, Facebook).

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas yra mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą (pvz. pirkinių krepšelio veikimą), o kai slapukai naudojami lankytojo parinktims įsiminti, statistiniais ir tikslinės reklamos teikimo tikslais – lankytojo sutikimas.

Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Svetainės lankytojai savo nuožiūra gali užblokuoti ar ištrinti slapukus ir panašius unikalius identifikatorius, jeigu tai jiems leidžia jų naršyklės ar įrenginio nustatymai.

Visgi, jei yra atsisakoma ar užblokuojami slapukai ir kitos panašios technologijos, kai kurios Elektroninės parduotuvės funkcijos lankytojui gali būti neprieinamos arba jos gali veikti ne taip efektyviai.

Daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus, o taip pat kitos aktualios informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galima rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/

 Privatumo politikos pakeitimai

Pasiliekame teisę keisti Privatumo politikos nuostatas. Pranešimas apie tokius pakeitimus arba papildymus bei naujausia jos versija skelbiama mūsų interneto svetainėje.