Savo veiklą pradėjome 2009 m., taigi turime jau nemažą žinių bagažą, kas liečia įvairiūs gerbūvio darbus. Trinkelių klojimas, tvorų tvėrimas, kelių tiesimas, apželdinimo darbai, laistymo sistemų įrengimas yra tos sritys, kuriose mes esame stiprūs. Nuomojame ir statybinę techniką. Jei jau puoselėjame Jūsų kiemus ir aplinką tai nusprendėme, kad šalia šios veiklos puikiai derėtų ir prekyba įvairiais kiemui skirtais dalykėliais, todėl ir sukūrėme internetinę parduotuvę bei pavadinome ją www.idejoskiemui.lt

Mes Jums pažadame:

Kad su laiku turėsime tikrai įdomų asortimentą, kad stengsimės pasiūlyti pačias geriausias kainas, kad nuolat tobulėsime ir plėsimės, o tai įgyvendinti padėsite mums Jūs.

Mūsų internetinės parduotuvės Klientas:

žmogus, kuris myli savo kiemą ir poilsį jame, o tuo pačiu mėgsta ir darbuotis jame. Gali būti ir įmonė, kurios žmonėms svarbu, kaip atrodo jos teritorija.

Mūsų misija:

Maksimaliai patenkinti klientų poreikius, pasiūlant jiems:
– malonų ir daugelyje sričių žiniomis grįstą aptarnavimą;
– įdomų prekių asortimentą;
– galimybę susikomplektuoti norimą prekių krepšelį;
– profesionalias paslaugas;
– patrauklias kainas;
– greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje.

Mūsų vizija:

Atsakingai ir profesionaliai aptarnauti klientus ir atsižvelgiant į jų poreikius ir lūkesčius plėsti asortimentą bei nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę. Gerinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

Mūsų vertybės:

Atsakingumas, atidumas detalėms, profesionalumas Klientų aptarnavimo srityje bei Jiems teikiamoms paslaugoms. Patenkintas klientas ir lojalus darbuotojas yra mūsų siekiamybė.