Pristatymas

Prekes pristatome visoje Lietuvoje darbo dienomis 8:00-17:00 val. nurodytu adresu. Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai – 20,27 Eur.

Užsakius prekių iš skirtingų sandėlių, jos gali būti pristatytos skirtingu metu – už tai papildomas mokestis netaikomas.

Jei Jums bus reikalingas pristatymas šeštadienį ar iškrovimo paslauga prašome kreiptis šiuo klausimu prieš pateikiant užsakymą.

SVARBU

Mes visada stengsimės, kad Jūsų užsakytos prekės būtų pristatytos kuo greičiau, tačiau esant  nenumatytoms aplinkybėms pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei nurodyta prie prekių. Šiuo metu ypač Covid – 19 virusas įtakoja kai kurių prekių pristatymo terminus, tačiau apie bet kokį pasikeitimą visada informuosime asmeniškai telefonu ir / arba el. paštu.

Jei Idejoskiemui.lt dėl svarbių aplinkybių negali pateikti Klientui užsakytos prekės, Idejoskiemui.lt privalo pasiūlyti Klientui analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Jei Klientui netinka siūlomas variantas tai Idejoskiemui.lt įsipareigoja grąžinti Klientui sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) darbo dienų ir anuliuoti Kliento užsakymą.

Standartiškai daugelio prekių pristatymas trunka 2- 5 d.d. po užsakymo pateikimo. Jei pristatymo terminas nėra 2-5 d.d. tai informacija apie kitokį pristatymo terminą yra pateikiama prie prekės.

Dėl skaldos, akmenų, visų aplinkotvarkos gaminių pristatymo terminų, pristatymo kainos reikėtų teirautis atskirai.

Skaldos, akmenų, visų kitų aplinkotvarkos gaminių pristatymo galimybės:

  1. Prekės pristatomos kurjerių pagalba su liftine mašina.

Pasirinkus šią paslaugą svarbu žinoti:

  • Kad tokio tipo stambiagabaritei mašinai reikalingas lygus, kietas paviršius, kad kurjeris galėtų saugiai nuleisti paletę su prekėmis;
  • Turi būti pakankamai vietos tokiai mašinai įvažiuoti, apsisukti ir išsikrauti prekes;
  • Kurjeris ne krovėjas, prekių Jums neiškraus nuo paletės ir nenuneš, jis tiesiog nuleis iš mašinos ir įstums į Jūsų kiemą.
  1. Prekių pristatymas su savivarčiu su keltuvu / Fiskaru (turime mašinas, kuriose telpa 3 arba 9 m3 biraus krovinio).

Pasirinkus šią paslaugą svarbu žinoti:

  • Kad tokio tipo stambiagabaritei mašinai nėra reikalingas kietas paviršius, tačiau tai negali būti permirkusi žemė, kad mašina neužklimptų;
  • Turi būti pakankamai vietos tokiai mašinai įvažiuoti, apsisukti ir išsikrauti prekes;
  • Kurjeris ne krovėjas, prekių neiškraus nuo paletės ir nenuneš, bet jis galės nukelti ten, kur Jums reikės, jei bus tinkamas privažiavimas ir strėlės ilgis pasieks;
  • Fiskaras turi ir savivartės mašinos funkciją, taigi galime atvežti birias medžiagas ir jas išpilti.

 Visada pasiūlysime Jums pačią geriausią birių medžiagų pristatymo kainą, nes turime tam visas galimybes.

SVARBU

Jei suderinamas laikas, kada prekes turite gauti tai reiškia, kad tuo metu turite būti pasiekiamas savo nurodytu telefono numeriu ir galėti prisiimti prekes. Kitu atveju prekių pristatymo pakartotinės paslaugos išlaidos atitenka Klientui.

Maksimalus prekių iškrovimo iš stambiagabričių mašinų laikas yra 1 val. nuo transporto atvažiavimo į objektą. Jei planuojama užtrukti ilgiau taikomas papildomas mokestis – apie planuojamą ilgesnį išsikrovimo laiką būtina informuoti mus iš anksto.