Pirkimo – pardavimo taisyklės

Atnaujintos 2020.11.30

 1. Taisyklės taikomos visoms dėl Prekių elektroninėje parduotuvėje www.idejoskiemui.lt įsigijimo tarp Pardavėjo ir Pirkėjo sudaromoms Sutartims.
 2. Pirkėjas, prieš pateikdamas užsakymą iš elektroninės parduotuvės www.idejoskiemui.lt, turi detaliai susipažinti su Taisyklėmis ir nustatyta tvarka patvirtinti, kad Taisyklių sąlygos jam yra suprantamos ir priimtinos.
 3. Taisyklės gali būti keičiamos, todėl kiekvieną kartą prieš užsakant Prekes Pirkėjas turi susipažinti su Prekių užsakymo dieną galiojančiomis Taisyklėmis.
 4. Užsakymą Pirkėjas turi pateikti tik įsitikinęs, kad visos Taisyklių bei Privatumo politikos sąlygos jam yra aiškios, suprantamos ir priimtinos. Jei Pirkėjas turi bet kokių su Taisyklių ir /ar Privatumo politikos sąlygomis susijusių klausimų, jis negali patvirtinti, kad Taisyklės bei Privatumo politika jam yra suprantamos ir priimtinos. Šiuo atveju Pirkėjui rekomenduojama iškilusių klausimų išsiaiškinimui susisiekti su Pardavėju jo nurodytais kontaktais.
 5. Pirkimo-pardavimo sandoriams, kurie atliekami Idejoskiemui.lt elektroninėje parduotuvėje, taikomos Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos.
 6. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Kliento ir Idejoskiemui.lt sudaroma nuo to momento, kai Klientas išsirenka norimą prekę ir, suformavęs prekių krepšelį, įvykdo visus Idejoskiemui.lt elektroninėje parduotuvėje nurodomus užsakymo žingsnius, kurių galutinis yra mokėjimo būdo pasirinkimas ir patvirtinimas.
 7. Klientas / Pirkėjas tai yra:

1) veiksnus fizinis asmuo, t.y. asmuo, sulaukęs pilnametystės, kurio veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

2) nepilnametis nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, kuris turi tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jis savarankiškai disponuoja savo pajamomis;

3) juridinis asmuo.

 1. Standartiškai daugelio prekių pristatymas trunka 2- 5 d.d. po užsakymo pateikimo. Jei pristatymo terminas nėra 2-5 d.d. tai informacija apie kitokį pristatymo terminą yra pateikiama prie prekės aprašymo.
 2. Jei Idejoskiemui.lt dėl svarbių aplinkybių negali pateikti Klientui užsakytos prekės, Idejoskiemui.lt privalo pasiūlyti Klientui analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Jei Klientui netinka siūlomas variantas tai Idejoskiemui.lt įsipareigoja grąžinti Klientui sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) darbo dienų ir anuliuoti Kliento užsakymą.
 3. Kai Idejoskiemui.lt patvirtina užsakymą tai prekės kaina negali būti keičiama – išskyrus atvejus, kai prekės kaina pasikeitė dėl sisteminės klaidos, akivaizdžių (apsirikimo pobūdžio) klaidų ar kitų nuo Idejoskiemui.lt tiesioginės valios nepriklausančių objektyvių priežasčių (esant šias priežastis pagrindžiantiems įrodymams). Jei Pirkėjas nesutinka įsigyti prekę naująja – pakeistąja kaina tai Jis turi teisę atsisakyti užsakymo, informuodamas apie tai Idejoskiemui.lt elektroniniu paštu eprekyba@idejoskiemui.lt per 3 (tris) darbo dienas nuo pasiūlymo įsigyti prekę pakeista kaina dienos. Anuliavus užsakymą šiame punkte numatyta tvarka, Klientui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos.
 4. Užsakymą Pirkėjas gali apmokėti vienu iš Elektroninėje parduotuvėje Pardavėjo siūlomų atsiskaitymo už Prekes būdų (čia)
 5. Klientas yra atsakingas už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, Kliento galimybės naudotis www.idejoskiemui.lt svetaine bus ribojamos. Nurodydami savo duomenis, Klientai turi naudoti lietuviškas raides. Būtina pateikti tikslų pristatymo adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą. Taip pat būtina pateikti savo mob. telefono numerį.
 6. Pirkėjas privalo saugoti savo prisijungimo prie Idejoskiemui.lt duomenis ir jų niekam neatskleisti. Jis negali perduoti ir kitais būdais negali sudaryti galimybės kitiems asmenims su tais duomenimis susipažinti ar jais pasinaudoti. Kilus įtarimui, kad prisijungimo duomenis galėjo sužinoti kitas asmuo, Pirkėjas nedelsiant apie tai privalo informuoti Pardavėją, taip pat nedelsiant turi informuoti Pardavėją apie prisijungimo prie Elektroninės parduotuvės duomenų pažeidimą ar paviešinimą. Visi veiksmai, kurie buvo atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmų pasekmes.
 7. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.
 8. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo Elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.
 9. idėjoskiemui.lt įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos Kliento konfidencialios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus toms ir tiek, kiek tai reikalinga tiesiogiai įgyvendinti jų pareigas ir užtikrinti el. Parduotuvės Lankytojo teisėtus interesus bei išskyrus teisės aktų numatytas išimtis (čia).
 10. Draudžiama:
 • Kopijuoti bet kokią informaciją iš idejoskiemui.lt puslapio be mūsų sutikimo.
 • Bandyti sutrikdyti internetinės parduotuvės darbą įvairiomis kompiuterinėmis programomis ar kaip kitaip.
 1. idejoskiemui.lt pasilieka teisę:
 • Keisti Pirkimo taisykles. Pranešimas apie tokius pakeitimus arba papildymus bei naujausia jos versija skelbiama mūsų interneto svetainėje.
 • Riboti Klientų, kurie nesilaiko šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;
 • Specialius, retus prekių užsakymus vykdyti tik gavus Kliento apmokėjimą už prekę iš anksto. Jei toks užsakymas jau suruoštas tai jo atšaukti negalima ir pinigai už specialiai klientui pagamintą, suruoštą prekę nėra grąžinami.
 • Asmenis, kurie nesilaiko šių taisyklių ar vykdo kenkėjišką veiklą idejoskiemui.lt turi teisę patraukti teisinėn atsakomybėn.
 1. Klientai, pirkdami prekes Idejoskiemui.lt, patvirtina, jog yra susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis. (čia)
 2. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ir perrašomos tik tą mėnesį, kai įvyksta pardavimas arba prekės įteikimas Klientui. Klaidos sąskaitose yra taisomos tik einamuoju mėnesiu.
 3. Klientai patvirtina, kad jie žino, kad jie turi teisę tikrinti įsigytą prekę jos atsiėmimo momentu – t. y., patikrinti pakuotės būklę, jos turinį, prekių kiekį, dydį ir asortimentą. Nepatikrinus prekės jos atsiėmimo metu, Idejoskiemui.lt turi teisę vėlesnių pretenzijų dėl prekės nepriimti, tokiu atveju kokybės garantija bus teikiama tik esant gamykliniam brokui.
 4. Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje. Nuotraukoje gali būti detalių, kurių nėra prekės komplekte. Gali skirtis ir spalva dėl Jūsų vaizduoklio ypatybių, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.
 5. Jei suderinamas laikas, kada prekes turite gauti tai reiškia, kad tuo metu turite būti pasiekiamas savo nurodytu telefono numeriu ir galėti prisiimti prekes asmeniškai. Kitu atveju prekių pristatymo pakartotinės paslaugos išlaidos atitenka Klientui.
 6. Jei suderinamas prekių pristatymas stambiagabarite mašina tai privalote galėti prisiimti prekes sutartu metu beiužtikrinti, kad tokio dydžio mašina turės tinkamą pagrindą ir pakankamai vietos apsisukti bei iškrauti Jūsų prekes.
 7. Prekių kiekiai yra riboti.
 8. Prekės kaina matoma www.idejoskiemui.lt gali pasikeisti bet kuriuo metu dėl duomenų sinchronizavimo iš tiekėjų. Duomenų sinchronizavimas vyksta 24 val. per parą.
 9. Naujienlaiškius idejoskiemui.lt siunčia tik su Kliento sutikimu. Jų atsisakymo variantai pateikiami čia
 10. Pirkėjas visus pranešimus ir paklausimus pateikia Pardavėjo e-prekybos kontaktais (tel.: +370 620 26805, el.paštas: eprekyba@idejoskiemui.lt) arba su juo susisiekusio konkretaus Pardavėjo darbuotojo kontaktais.